X
تبلیغات
زولا

روزی روزگاری بندرعباس!

1384/05/16 ساعت 22:48

این روزها بلاگرهای بندر از خواب خرگوشی پریدن بدفرم...

تند تند آپ می کنند. عکس میذارن، فراخوان میدن، مسابقه میذارن، به این و اون فحش فرهنگی میدن، خلاصه از بیکاری در اومدن. جریان اینه که دارن تنها فرهنگسرای شهر ما رو به خاطر مجاورت با یک امامزاده به منظور گسترش صحن امامزاده خراب می کنند.

تا اینجاش هیچی... این وسط بلاگرهای بندری مثل اینکه خیلی عصبانی شدن از این موضوع. واسه همین هم روزی دو بار آپ می کنند و شروع می کنند به دادن انواع و اقسام اتهام ها به شهرداری و سازمان اوقاف و...

بعد یه مسابقه ی اینترنتی میذارن و از همه می خوان توش شرکت کنند تا مشت محکمی باشه بر دهان شهرداری و به طور کلی بدخواه مدخواه ها!

حالا هم یکی یکی دارن شاکی میشن که چرا من راجع به این موضوع ککم هم نمی گزه!

دلخوریها تموم شد و در عرض کمتر از یک هفته فرهنگسرا به نحو احسن با خاک یکسان شد... من نه کاری به مدیریت شهرسازی دارم نه چیز دیگه ای. درسته از این موضوع ناراحتم اما خیلی چیزای دیگه هم هست.

بلاگرهای عزیز!

اگه این مسئله واقعا آرامش رو از شما گرفته چرا یه تکونی به خودتون ندادین از پای مانیتور LG تون پا شین. شال و کلاه کنین برین شهرداری و فقط بپرسید: چرا؟!

کدوم یکی از شما بلاگرهای بومی عزیز فقط به جای راپورت دادن در وبلاگهاتون و جولان دادن روی شعارهای کهنه ی سیاسی همت کردین و به نشانه ی اعتراض و حتی یه حرکت نمادین شخصا به سازمان اوقاف یا حتی شهرداری رفتید تا حرف دلتون رو بزنین؟!

همه تون پشت پس زمینه های رنگی و متحرک قایم شدین و فقط (خیلی معذرت می خوام!) بلدین به این و اون بد و بیراه بگین تا شاید دلتون خنک شه...

وقتی اون مسابقه رو تو وبلاگ سیاورشان دیدم خشکم زد. این نهایت دشمنی با فرهنگسرا بود که تو خونه هاتون بشینین و واسه ش دل بسوزونین و برای خاکسپاریش مراسم بگیرین و مسابقه بذارین.

الان دیگه فرهنگسرایی وجود نداره! تنها فرهنگسرای این شهر شب زده به خاک سپرده شد و شما که اینقدر ادعاتون میشه تنها کاری که براش کردین برگزاری یه مسابقه بود که شاید هنوز هم کسی ازش خبر نداشته باش... البته زیاد هم مهم نیست. چون دیگه فرهنگسرایی وجود نداره!

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo